ФЕМ Стовпчик круглий

Ціна за шт (с НДС) в грн.

15 грн

17 грн

22 грн

15  грн.

ФЕМ Стовпчик.
Застосувати словосполучення “тротуарна плитка” до форми стовпчик – не зовсім коректно, тут більше підійде визначення – Фігурний Елемент Мощения (ФЕМ). Стовпчик використовують при благоустрою ділянки в багатьох напрямках – це може і як межа тротуарної доріжки, обведення навколо клумби, дерев, бортиків для фонтану, дуже вдало виглядає стовпчик при формуванні ступенів порога до дому.

2707201803
Спеціальна виїмка на радіусі стовпчика, дозволяє створювати безперервні лінії, в плавних вигинах і в будь-якому напрямку радіальних контурів. Дана особливість мощення ФЕМ стовпчик дає можливість реалізувати унікальні і сміливі дизайнерські рішення в вашому дворі

2707201801

 

ФЕМ Стовпчик з’явився відносно недавно на ринку тротуарної плитки, і на даний момент рідко зустрічається в приватному секторі. Однак ті з домовласників, хто комбінує тротуарну плитку з ФЕМ стовпчик, в результаті отримують оригінальний візерунок і завершений дизайн внутрішнього двору. ФЕМ Стовпчик ідеально захищають і розділяти різні зони прибудинкової ділянки.

2707201802

 

Циліндрична форма ФЕМ Стовпчик дозволяє виробляти зонування ландшафтних елементів благоустрою прибудинкової ділянки. Клумби, альпінарії, фонтани і штучні водойми окантовані ФЕМ Стовпчик отримають більш завершеного вигляду. Купити ФЕМ Стовпчик вироблену методом вібропресування ви можете від виробника тротуарної плитки в Херсоні Плитка Плюс за адресою – м.Херсон, вул. Нафтовиків 131, або телефонуйте:

050 366 50 02