Тротуарна плитка Квадрат

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Цена за м2 (с НДС) в грн.

227 грн

244 грн

267 грн

267 грн

227 грн

244 грн

267 грн

267 грн

227  грн.
Категорія:

Тротуарна плитка Квадрат від виробника Плитка Плюс.

Напевно безперечно самою класичною формою тротуарною плиткою в усі часи є – Квадрат. Звичайно, що ж може ще бути ще простіше і універсальніше? Простота використання і легкість в укладанні зробило тротуарну плитку Квадрт однією з найбільш популярних форм фігурних елементів мощення. Наявність різних розмірів, колірних відтінків дозволяє з тротуарної плитки квадрат створювати різноманітні візерунки на майданчиках, тротуарних доріжках, скверах і прибудинкових ділянках.

Компанія Плитка Плюс виробляє тротуарну плитку Квадрат розмірами 100мм * 100мм і 200мм * 200мм, товщиною 40мм, шляхом вібропресування. Використовують тротуарну плитку в мощенні різних об’єктів – це може бути приватний двір, тротуарні доріжки, майданчики навколо комерційної нерухомості і благоустрій громадських місць.

Вібропресування дає можливість отримати тротуарну плитку з високими показниками міцності, зносо- і морозостійкості. Можливість при необхідності демонтувати необхідну ділянку тротуарної плитки а потім повторно провести укладання – робить тротуарну плитку квадрат оптимальним вибором мощення територій.

Купити тротуарну плитку Квадрат ви можете у кампанії Плитка Плюс, відвідавши наш офіс, який розташований за адресою, м Херсон вул. Нафтовиків 131, або телефонуйте:

050366 50 02