Тротуарна плитка Австрійський грос

Ціна за м2 (з ПДВ) в грн.

269 грн

284 грн

307 грн

307 грн

349 грн

269  грн.
Категорія:

Тротуарна плитка Австрійський Грос – відносно нова форма тротуарної плитки, однак стрімко набирає популярність серед благоустрою комерційної нерухомості так і в приватному секторі. За формою Австрійський Грос стилізований під середньовічний камінь, підходить для створення авторських проектів ландшафтних дизайнерів. Завдяки своїй формі тротуарна плитка Австрійський Грос, може бути покладена в радіальні візерунки, а поєднання колірних забарвлень, дозволить вам створити унікальні і сміливі рішення в своєму дворі.

Тротуарная плитка Австрийский гросс

Завдяки протиковзаючої формі верхньої поверхні тротуарна плитка Австрійський Гросс ідеально підходить для мощення літніх майданчиків, садових доріжок, під’їзних доріг і так далі. Компанія Плитка Плюс, виробляє тротуарну плитку австрійський грос шляхом вібропресування. Шляхом додавання різних кольорових топінгів, компанія Плитка Плюс, виробляє тротуарну плитку австрійський грос в Херсоні, у таких кольорах:

  • білий,
  • червоний,
  • коричневий,
  • оливковий,
  • чорний,
  • сірий,
  • жовтий,
  • помаранчевий.

Тротуарная плитка Австрийский гросс

Завдяки цим показникам з вібропресування тротуарної плитки створюються неймовірні геометричні візерунки, які надають пішохідними доріжками або дворовим майданчикам досить презентабельний зовнішній вигляд. Тротуарна плитка в Херсоні, створена методом вібропресування, в порівнянні з асфальтом, здатна не накопичувати на своїй поверхні дощові опади, дозволяючи їм безперешкодно проникати між швами в пісок, що знаходиться під плиткою у вигляді підстави.

Тротуарная плитка Австрийский гросс

Компанія Плитка Плюс виробляє тротуарну плитку в Херсоні та Херсонській області, шляхом вібропресування використовуючи власну технологічну базу і обладнання.

Підібрати тротуарну плитку, замовити тротуарну плитку а також доставку тротуарної плитки ви можете за телефонами:

(050) 366-50-02, (050) 17-39-241

або відвідавши наш офіс розташований за адресою:

м.Херсон, вул. Нафтовиків 131