Тротуарна плитка Стовпчик

Форма кола зі скошеною стороною надає оригінальний візерунок, може комбінуватися з іншими формами тротуарної плитки як акцентування певної зони. Плитка Плюс виготовляє тротуарну плитку Стовпчик у наступних варіантах:

Колір червоний, коричневий, оливковий, чорний, сірий, жовтий, помаранчевий
Висота 200 мм
Метод виробництва Вибропресування
Радіус 100 мм

Ціна за шт. від 12,5 грн.

12.5 
Предзаказ
Категорія:
Share:

Share:

Розмір ЦІНА за ШТ (з ПДВ) у грн.
Сірий Червоний,
коричневий,
оливковий,
чорний
Жовтий, помаранчевий
Н = 200 мм R= 100 мм 12,5 14,5 19

ФЕМ Стовпчик.
Застосувати словосполучення “тротуарна плитка” до форми стовпчик – не зовсім коректно, тут більше підійде визначення – Фігурний Елемент Мощения (ФЕМ). Стовпчик використовують при благоустрою ділянки в багатьох напрямках – це може і як межа тротуарної доріжки, обведення навколо клумби, дерев, бортиків для фонтану, дуже вдало виглядає стовпчик при формуванні ступенів порога до дому.

2707201803
Спеціальна виїмка на радіусі стовпчика, дозволяє створювати безперервні лінії, в плавних вигинах і в будь-якому напрямку радіальних контурів. Дана особливість мощення ФЕМ стовпчик дає можливість реалізувати унікальні і сміливі дизайнерські рішення в вашому дворі

2707201801

 

ФЕМ Стовпчик з’явився відносно недавно на ринку тротуарної плитки, і на даний момент рідко зустрічається в приватному секторі. Однак ті з домовласників, хто комбінує тротуарну плитку з ФЕМ стовпчик, в результаті отримують оригінальний візерунок і завершений дизайн внутрішнього двору. ФЕМ Стовпчик ідеально захищають і розділяти різні зони прибудинкової ділянки.

2707201802

 

Циліндрична форма ФЕМ Стовпчик дозволяє виробляти зонування ландшафтних елементів благоустрою прибудинкової ділянки. Клумби, альпінарії, фонтани і штучні водойми окантовані ФЕМ Стовпчик отримають більш завершеного вигляду. Купити ФЕМ Стовпчик вироблену методом вібропресування ви можете від виробника тротуарної плитки в Херсоні Плитка Плюс за адресою – м.Херсон, вул. Нафтовиків 131, або телефонуйте:

050 366 50 02

×