Тротуарна плитка Котушка

Ціна за м2 (з ПДВ) в грн.

325  грн.
Категорія:

Тротуарна плитка Котушка (ще таку форму називають подвійне Т) – за рахунок своїй форми може цілком гармоніювати навіть в одному кольорі. Знову таки за рахунок форми тротуарна плитка має ряд переваг в порівнянні з іншими формами тротуарної плитки:
– найбільше зчеплення між елементами мощення
– максимальна міцність
– витримує великі навантаження (таку плитку використовують при мощенні автомобільних парковок, стоянок, терміналів).

Тротуарная плитка Катушка

Компанія Плитка Плюс виробляє і продає тротуарну плитку Котушка в Херсоні та Херсонській області. Тротуарна плитка Котушка забезпечує максимальну ізностійкість завдяки своїй формі. Підвищена зчіпка між блоками тротуарної плитки Котушка, дає можливість застосовувати її на майданчиках з інтенсивним рухом легкового та вантажного транспорту. Крім відмінних параметрів міцності і стійкості, пропонується багата кольорова гамма виробів на ваш вибір.

Тротуарная плитка Катушка

Ціна тротуарної плитки Котушка дещо вище, ніж у деяких інших фігурних елементів мощення, але й термін експлуатації більше, а можливості застосування обмежені лише фантазією дизайнера ландшафтів. Для отримання повної, що цікавить Вас, інформації і консультації зв’яжіться з нашим менеджером.

Тротуарная плитка Катушка

Тротуарна плитка Котушка – оптимальний вибір в довгостроковій перспективі. Компанія Плитка Плюс здійснює виробництво, продаж і доставку тротуарної плитки по Херсон і Херсонській області. Купити тротуарну плитку в Херсоні ви можете відвідавши наш головний офіс розташований за адресою – м. Херсон вул. Нафтовиків 131, або зателефонуйте нам по телефону:

(050) 366 50 02