Тротуарна плитка Цеглинка

Цена за м2 (с НДС) в грн.

155 грн

172 грн

195 грн

195 грн

260 грн

180 грн

197 грн

220 грн

220 грн

282 грн

155.0 
Предзаказ
Категорія:

Тротуарна плитка Цеглинка – можна сказати, одна з найпоширеніших і класичних форм елементів мощення. Універсальність форми тротуарної плитки цеглинка, дозволяє укладати майданчики будь-яких форм, від невеликих майданчиків в своєму дворі до просторих скверів, громадських пішохідних доріжок і проспектів.

Тротуарная плитка Кирпичик

Тротуарна плитка цеглинка має ряд переваг:

– Естетика. Універсальність геометричної форми тротуарної плитки цеглинка дозволяє провести укладання в різноманітних малюнках, які підкреслять вашу індивідуальність.

– Практичність. За рахунок застосування передових методів вибропресування при виробництві, тротуарна плитка може виконувати свої функції протягом 15-25 років. Навіть за умови якщо деякі ділянки втратили колір або деформувалися ви можете зняти пошкоджену ділянку плитки і покласти нову тієї ж форми і того ж кольору.

– Екологічність. Тротуарна плитка нешкідлива і нетоксична. За рахунок використання при виробництві в якості її основи природного граніту, плитка бруківка не виділяє шкідливі токсичні леткі смоли в повітря при високих температурах влітку на відміну від асфальту і штучного каменю.

Тротуарная плитка Кирпичик

Компанія Плитка Плюс виробляє тротуарну плитку в Херсоні та Херсонській області, шляхом вібропресування використовуючи власну технологічну базу і обладнання.

Підібрати тротуарну плитку, замовити тротуарну плитку а також доставку тротуарної плитки ви можете за телефонами:

(050) 366-50-02, (050) 17-39-241

або відвідавши наш офіс розташований за адресою:

м.Херсон, вул. нафтовиків 131

×