Як підготувати двір до зими
Як підготувати свій двір або сад до зими
З наближенням більш холодних місяців саме час почати підготовку саду до зими. З останніми листками, що падають із дерев і першим пошепки морозу, повзучим по лобовим стеклам автомобілів, підготовка саду є ключем до того, щоб дати вашому відкритого простору найкращі шанси на процвітання, коли врешті-решт настане весна. Зрештою, цю пору року представляє ряд загроз для флори і фауни, від ризику повеней і руйнівних вітрів до сильних морозів для рослин. Ми розглянули шість основних питань, які слід враховувати, при підготовці саду до зими, і надамо вам рекомендації по регулярного догляду.
Прибирання саду
Коли готувати сад до зими? Що ж, оскільки листопада перетворюється в грудні, важливо прибрати сміття і привести свій сад в порядок. Видаліть опале листя в компостну яму, проведіть необхідну обрізку кущів та дерев і можливо перекопування грунту. Проте, грунт буде вдячна, якщо її залишити в спокої, так як це жива матерія і потребує захисту від руйнівних впливів зими – надмірна перекопування може видалити весь природний бар’єр, який допоміг сформувати захисний верхній шар.
Захистіть рослини
Ніжні рослини потрібно надійно і тепло на зиму укрити шаром захисного утеплювача. При підготовці городів до зими ви можете використовувати фліс для садівництва, щоб обернути ніжні рослини в своєму саду, щоб дати їм більше шансів вижити в Новому році. Підготовка саду до зими – ключ до захисту рослин. Якщо вас турбують якісь особливо кволі на вигляд рослини, зараз саме час підтримати їх розпірками. Кімнатні рослини, які, на вашу думку, можуть не витримати морозів, можна перенести в приміщення на зиму, провівши в теплі.
Регулярне обслуговування проїздів і патіо
У холодні місяці сніг і лід можуть негативно позначитися на вашому патіо і тротуарних доріжках. На цих поверхнях можна використовувати обмерзанню, проте після зникнення снігу і льоду може з’явитися якийсь тимчасова зміна кольору.
Регулярний догляд при підготовці саду до зими збереже його зовнішній вигляд на довгі роки. Можливо, вам доведеться підвести підсумки, але, витративши час і зусилля на правильну підготовку свого саду до зими, ви інвестуєте в більш барвисту і корисну весну.
Захистить свій сад від підтоплення
Повінь і заболочування можуть мати згубні наслідки для вашого саду, тому важливо підготуватися до нового натиску снігу або дощу. Щоб рослини не гнили і не вмирали, покращуйте грунт, вирощуючи їх цілий рік, і намагайтеся вирощувати їх на піднятих грядках, щоб уберегти їх від шкоди. Подальше повінь в вашому саду можна запобігти, встановивши надійну дренажну систему. Якщо у вас є газон, приберіть з нього листя.
Посадка цибулин на наступний рік
Мабуть, найприємніша робота на початку зими – це посадка цибулин на весну. Тюльпани, нарциси, братки, дзвіночки і проліски … одна лише думка про них нагадає вам про неминучість приходу довгоочікуваної весни. Незалежно від того, чи прагнете ви до однаковості і симетрії або просто хочете, щоб цвітіння було весняним, це завдання допоможе вам подумати про яскравих місцях, які чекають попереду.
Дбайте про місцеву дикій природі
Птахи, комахи і ссавці, які називають ваш сад будинком, є важливою складовою його благополуччя, тому в ваших інтересах піклуватися про них всю зиму. Регулярно поповнюйте пташині годівниці горіхами або залишайте насіння на рослинах, щоб птахи та інші дикі тварини могли харчуватися ними. Якщо у вас є садовий ставок, переконайтеся, що в льоду завжди є отвір, щоб дикі тварини могли використовувати його коли вони захочуть випити.
Штучний газон
Прибирати сніг з штучної трави можна за допомогою щітки, а якщо він глибиною кілька дюймів, обережно використовуйте пластикову лопату. Видаляючи лід, краще всього уникати спокуси лопатою або сіллю. Замість цього краще почекати, поки лід не розтане природним чином.