Догляд за тротуарною плиткою взимку
Зима може бути досить непередбачуваним сезоном особливо на Півдні України – за ніч може випасти 20см снігу, а на наступний день все перетвориться в великі калюжі. Але якою би поганою не була погода, це може позначитися на вашому брукованому покритті. Коли тануть сніг і лід, вода має тенденцію просочуватися в тріщини ландшафту. Потім, коли знову стає холодно, вода замерзає і розширюється, викликаючи потенційні пошкодження, такі як отвори, великі тріщини, вигини і багато іншого.
Виконавши безліч робіт з укладання тротуарної плитки, ми знаємо, що важливо захистити ваші двори від суворої зимової погоди. Ось кілька порад, як це зробити:
Уникайте кам’яної солі
Ми знаємо, що ви хочете насипати кам’яну сіль по всьому двору або тротуарах, щоб розтопити сніг і лід, але якщо ви хочете, щоб ваша тротуарна плитка прослужила довше, не робіть цього. У той час як сіль розтоплює сніг і лід, вона також сушить бетонну бруківку, і вона стає слабкішою. Замість кам’яної солі спробуйте тирсу або пісок. Вони не будуть такими агресивними для ваших поверхонь.
Використовуйте герметик
Герметики відмінно підходять для бруківки і бетону. За допомогою шару герметика ви можете захистити свій двір від ультрафіолетових променів, льоду, впливу кам’яної солі (яку не слід використовувати) і загального зносу.
Витримуйте пропорції
Хоча рідкі антиобморожувачі для розтоплення льоду краще кам’яної солі, вам не слід використовувати їх занадто багато. Занадто велика кількість антиобморожувача може зруйнувати асфальт, бетон і тротуарну плитку і зробити їх більш уразливими.
Правильний інвентар
Прибираючи сніг і лід з під’їзної дороги, тераси, доріжки або будь-якого іншого складного ландшафту, вибирайте пластикову лопату замість металевої лопати. Металеві лопати можуть подряпати поверхню і пошкодити герметики.
По можливості прибирайте
Мощені поверхні потребують регулярного догляду, тому, коли настане теплий сонячний день, ретельно очистіть під’їзну доріжку, патіо або двір.