Будівельний блок

Цена за м2 (с НДС) в грн.

21,8 грн/шт

29,8 грн/шт

22  грн.
Категорія:

Будівельний Блок. Стіновий (перегородковий) блок.

Компанія Плитка Плюс на власній виробничій базі, виробляє будівельні блоки методом вібропресування. Плитка Плюс у Херсоні зарекомендувала себе як надійний виробник якісної тротуарної плитки в Херсоні.

Купить Строительный Блок

На сьогоднішній день існує великий асортимент видів і типів будівельних блоків з різний матеріалів (блоки з бетону, газобетону, пінобетону, композитних матеріалів і т.д.). Практично всі вони мають поліпшені характеристики тепло і гідроізоляції на відміну від традиційного будівельної цегли або каменю ракушняка. Тому все частіше при будівництві парканів, внутрішніх стін перегородок, фасадних стін використовують будівельні блоки які вироблені за новими технологіями.

Купить Строительный Блок

Багато будівельні блоки мають схожі технологічними характеристиками, відзначимо відмінні риси будівельного блоку від компанії Плитка Плюс, виробленого шляхом вібропресування:

  • універсальність форми – завдяки оптимальним розмірам, будівельним блоком легко зводити стіни паркани практично будь-якої форми і розмірів
  • теплоізоляція- внутрішні повітряні колодязі забезпечують максимальну тепло-  а також звуко-ізоляцію
  • економічність – оптимальна ціна а також мінімальна кількість відходів при кладці робить будівельний блок від Плитка Плюс вірним вибором (будівельний блок легко піддається різання за допомогою “болгарки” на алмазному колі).

Купить Строительный Блок

Купити будівельний блок від компанії Плитка Плюс ви можете за адресою м. Херсон вул. Нафтовиків 131, а так само по телефону:

050 366 50 02