Бордюр тротуарний малий

Бордюр дорожній встановлюють вздовж автомобільних доріг а також тротуарів. Плитка плюс виготовляє ФЕМ Дорожній бордюр в наступних варіантах:

Колір білий, червоний, коричневий, оливковий, чорний, сірий, жовтий, помаранчевий
Довжина 500 мм
Ширина 50 мм
Висота  200 мм
Метод виробництва Вибропресування

Ціна за шт. від 22 грн.

24.0 
Предзаказ
Категорія:
Розмір ЦІНА за М2 (з ПДВ) у грн.
Сірий Червоний,
коричневий,
оливковий,
чорний
висота 200мм ширина 50мм довжина 500 мм 24 34

Дорожній бордюр.
Бордюри на дорогах виконують багато функцій. Перш за все бордюри сприяють безпечному автомобільному руху – водій завдяки бордюрах оцінює ширину дорожнього полотна, бордюри зонують області пішохідних тротуарів від автомобільних доріг, бордюри обмежують і попереджають виїзд транспортних засобів за межі дорожнього полотна.

Основними функціями тротуарного бордюру є:

  • підтримують дренажну систему
  • розмежовує транспортні потоки
  • забезпечують безпеку пішоходів на тротуарних доріжках
  • покращує естетичний фактор дорожнього полотна
  • зонують зеленню зони, клумби, тротуари.

Установка дорожніх бордюрів для управління рухом транспортних засобів, як правило, рекомендується в міських умовах, особливо на перехрестях, оскільки дорожні бордюри найбільш ефективні при низьких швидкостях і стримують не великі удари. Дорожні бордюри не рекомендуються на сільських дорогах і на швидкісних дорогах, автомагістралях, якщо спеціально не потрібно для поліпшення дренажної системи, поділу смуг руху автотранспорту, на мостах і т. д.
Бордюри встановлюються на підготовлену основу, зміцнюються розчином бетону. Торцеві з’єднання блоків бордюру як правило, додатково не зміцнюються, мощення дорожніх блоків проводиться максимально щільно між собою.

Компанія Плитка Плюс виробляє бордюр дорожній методом вібропресування. Купити дорожній бордюр від компанії Плитка Плюс ви можете за адресою м. Херсон вул. Нафтовиків 131 а так само по телефону:

050 366 50 02

×